Akce

 

Pro milovníky šansonů a operetních melodií jsme připravili koncert mezzosopranistky Ivany Klimentové, která kromě koncertní činnosti působí úspěšně i v Divadle J. K. Tyla v Plzni.

Tato šarmantní zpěvačka Vám přednese nejen krásné a známé šansony, které jsou mimochodem její srdeční záležitostí, ale ve druhé polovině koncertu i světoznámé muzikálové skladby.
Hudební doprovod zajistí neméně půvabná klavíristka Táňa Vaněčková.
A aby to nebylo návštěvnicím koncertu líto, jako host se představí další člen DJKT – basbarytonista Rostislav Florian.
Nesmíme ovšem zapomenout ani na známého moderátora a hudebníka Jiřího Hlobila. Ten Vás s lehkostí a vtipem sobě vlastním bude celým večerem provázet.
Koncert Mít tě ráda můžete prožít v krásných prostorách plzeňské Staré synagogy.
Na příjemné hudební setkání s Vámi se těší všichni účinkující. 🥰 💕 💝
a ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky: https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/prodejni-mista
Rezervace vstupenek a bližší informace získáte na tel. + 420 605 128 734.

 

Milovníci nádherných operetních a muzikálových melodií jsou zváni ve čtvrtek 25. května od 19:00 hodin do kulturního domu Šeříkovka v Plzni.

Jak už z názvu samotného vyplývá, hlavním tématem tohoto koncertu bude LÁSKA, a ta k operetě a muzikálu neodmyslitelně patří. ♥

Do tohoto kouzelného světa Vás tedy zavede neméně kouzelná bytost – sopranistka Jana Štěrbová Veberová, spolu se šarmantním tenorem Milanem Vlčkem. O klavírní doprovod se s grácií sobě vlastní postará Štěpán Slavík.

Uslyšíte nejslavnější díla hudebních velikánů, jakými byli například Franz Lehár, Oskar Nedbal, Johann Strauss mladší, Rudolf Friml, Emmerich Kálmán či Leonard Bernstein.

Jako host se představí dětský pěvecký sbor Rolničky z 25. ZŠ v Plzni.

Na láskyplné hudební setkání s Vámi se už teď těší všichni účinkující. ♥

Vstupenky zakoupíte na: https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/106438965-

 a ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky: https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/prodejni-mista

Rezervace vstupenek a bližší informace získáte na tel. 605 128 734.

Vážení přátelé krásné hudby a nezapomenutelných zážitků,

dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na adventní koncert AVE MARIA, jenž se koná v neděli 4. prosince od 17 hodin v kostele sv. Mikuláše ve Spáleném Poříčí.
Protagonistkou tohoto slavnostního a nevšedního koncertu je vynikající sopranistka Miriam Čížková, která svým nádherným, lyrickým sopránem, přednese díla takových mistrů, jakými byli například Antonín Dvořák, Antonio Vivaldi, Charles Gounod či Wolfgang Amadeus Mozart.
O hudební doprovod se hrou na varhany postará klavírista, varhaník a hudební pedagog Štěpán Slavík. A nesmíme zapomenout ani na hosty. Těmi jsou tentokrát členové pěveckého souboru Svět kvítek.
Věříme, že v krásných prostorách tohoto svatostánku prožijete nádherné a nezapomenutelné chvíle a na 70 minut se zcela poddáte úžasným tónům skvostné hudby a kouzlu krásných hlasů.
Vstupenky zakoupíte v Infocentru ve Spáleném Poříčí, ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky – https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/prodejni-mista a samozřejmě i na portálu Plzeňské vstupenky – https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/56051772-ave-maria

Rezervace vstupenek a bližší informace na tel. 605 128 734

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom Vás v rámci festivalu „Plzeňské jaro s klasikou“, srdečně pozvali na koncert „Od operety k muzikálu“, ve kterém Vám krásná a milá sopranistka Miriam Čížková spolu s tenoristou Romanem Krebsem a klavíristou Štěpánem Slavíkem přednese nádherné a nezapomenutelné skladby ze slavných operet a muzikálů.

Vstupte spolu s námi do kouzelného světa operety a muzikálu a zaposlouchejte se do známých a stále oblíbených melodií F. Lehára, R. Frimla, J. Strausse, E. Kálmána, A. Lloyd Webbera a dalších, neméně slavných skladatelů.

Na koncertu zazní mimo jiné i skladby z nejoblíbenějších operetních děl – např. z Cikánského barona, Fantoma opery, Rosemarie či Země úsměvů.

Koncert Od operety k muzikálu můžete zhlédnout v krásných prostorách plzeňské Staré synagogy.

Už teď se na Vás těší všichni účinkující, včetně moderátora Jiřího Hlobila.

Vstupenky zakoupíte na:  https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/23301-od-operety-k-muzikalu a ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky. 

Rezervace vstupenek a bližší informace na tel. 605 128 734

Vážení přátelé krásných hudebních zážitků,

dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na koncert Opera Gala, ve kterém si vyslechnete nádherné árie z nejúspěšnějších operních děl světově uznávaných skladatelů, jakými byli například W. A. Mozart, Gioacchino Rossini, Georges Bizet či Antonín Dvořák.

Tyto dechberoucí skladby Vám představí dvě úžasné ženy a skvělé pěvkyně – sopranistka Miriam Čížková – laureátka prestižní Ceny Franze Lehára v Komárně a mezzosopranistka Monika Pešavová – členka DJKT v Plzni. Klavírní doprovod těmto půvabným dámám zajistí s grácií sobě vlastní Štěpán Slavík.

Věříme, že tento koncert bude pro Vás krásným a nezapomenutelným zážitkem, a na necelé dvě hodiny zcela zapomenete na stres a starosti, které nás již delší dobu provází. Zapomeňte tedy na starosti všedních dnů a poddejte se úžasným tónům nádherné hudby a kouzlu krásných hlasů!

Zájemci o tento nevšední kulturní zážitek by neměli otálet se zakoupením vstupenek, jelikož kapacita sálu je omezena na pouhých 100 míst.

Vstupenky zakoupíte na: https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/23140-opera-gala   
a ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky.

Rezervace vstupenek a bližší informace na tel. 605 128 734

 


Milí přátelé, dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na koncert sopranistky Jany Veberové, která za klavírního doprovodu Štěpána Slavíka představí publiku krásné a známé melodie operetních velikánů J. Strausse, F. Lehára, R. Frimla či E. Kalmána.

Jana Veberová je mimořádně talentovaná sopranistka. Svojí pěveckou technikou italského Bel canta kráčí ve šlépějích svého vzoru Emy Destinnové. Zdrojem jejího umění je kromě atraktivního zevnějšku a hereckého nadání i kvalitní hlas sametové barvy a procítěný projev.

Jsme velmi rádi, že tuto sympatickou a výbornou zpěvačku můžeme po roce opět přivítat v Plzni a již teď se těšíme na její skvělé, životem a temperamentem prodchnuté vystoupení.

Tento koncert můžete zhlédnout ve čtvrtek 13. června od 19 hodin v Lochotínském pavilonku v Plzni. Přes hodinu a půl budete ponořeni do operetního světa a v příjemném prostředí si zcela jistě vychutnáte známé melodie i nádherný a procítěný zpěv protagonistky tohoto koncertu.

Prodej vstupenek: prodejní místa Plzeňské vstupenky a www.plzenskavstupenka.cz. Rezervace vstupenek na tel. 605 128 734.

 

 

 

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na adventní koncert AVE MARIA, jenž se koná 12. prosince od 19 hodin v Kostele evangelické církve Plzeň – západ, v Němejcově ulici 2 (u železniční stanice Plzeň – Jižní předměstí).

Známá díla slavných světových autorů Vám představí sopranistka Miriam Čížková spolu s basbarytonistou Rostislavem Florianem za skvělého varhanního doprovodu Štěpána Slavíka. Na koncertu se představí se svými skladbami také dětský pěvecký sbor Pěkný kvítka. Zapomenout nesmíme ani na našeho milého hosta – zpěváka Martina Hujase. Ten se představí nejen jako sólový zpěvák, ale spolu s Miriam Čížkovou udělají radost všem divákům nádherným a možná trošku nečekaným duetem.

V krásném prostředí kostela s dokonalou akustikou se mohou diváci těšit na skladby takových velikánů klasické hudby, jakými jsou např. W. A. Mozart, A. Vivaldi, Ch. Gounod či A. Dvořák.

Věříme, že všem návštěvníkům tohoto svátečního koncertu, který bude trvat přibližně 100 minut, přineseme hodnotný a krásný kulturní zážitek a zároveň i zklidnění, radost a pohodu v předvánočním shonu.

Nesmíme zapomenout také na informaci, že prostory kostela jsou vytápěny.

Prodej vstupenek: prodejní místa Plzeňské vstupenky, www.plzenskavstupenka.cz a na místě před koncertem.

 

 

Vážení přátelé krásné hudby,

Srdečně Vás zveme v neděli 9. prosince od 17 hodin na adventní koncert Ave Maria do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Kladně na náměstí Starosty Pavla.

Protagonistkou tohoto slavnostního a nevšedního koncertu je vynikající sopranistka Miriam Čížková, která svým nádherným, lyrickým sopránem přednese díla takových mistrů, jakými jsou například Antonín Dvořák, Antonio Vivaldi, Charles Gounod či Wolfgang Amadeus Mozart.
Jako basbarytonista se představí Rostislav Florian. Nedílnou součástí koncertu je i varhanní doprovod – o ten se postará Štěpán Slavík.

Věříme, že v mystických prostorách tohoto kostela prožijete nádherné předvánoční chvíle a na 90 minut zcela zapomenete na stres a shon, jež jsou v této době našimi neodbytnými společníky. Zapomeňte na starosti všedních dnů a poddejte se úžasným tónům nádherné hudby a kouzlu krásných hlasů.

Prodej vstupenek:

Městské informační centrum – T. G. Masaryka 499, na vstupenky.mestokladno.cz – a na místě před koncertem.

 

¨


Vážení přátelé krásných kulturních zážitků,

dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na adventní koncert nazvaný pro prosincové období více než příznačně – AVE MARIA, který můžete zhlédnout 8. prosince od 19 hodin ve Smetanově sále sušického gymnázia v ulici Fr. Procházky.

Se známými melodiemi slavných světových autorů za Vámi přichází dvě skvělé a zároveň i krásné sopranistky – Miriam Čížková s Natálií Šmausovou. Hudební doprovod na klavír a elektronické varhany jim rád a s plným nasazením – ostatně jako vždy – zajistí neméně šikovný Štěpán Slavík.

V krásném prostředí Smetanova sálu s dokonalou akustikou a bohatou historií, se můžete těšit na skladby takových velikánů klasické hudby, jakými jsou například Antonio Vivaldi, Charles Gounod, William Goméz či Wolfgang Amadeus Mozart.

Jsme přesvědčeni, že stejně jako návštěvníci jiných našich akcí, i Vy po tomto svátečně laděném koncertu, budete odcházet jen s těmi nejlepšími dojmy, příjemně naladěni a naplněni nádhernými pocity z úžasných děl géniů klasické hudby.

Vyměňte tedy předvánoční shon za 90 minut radosti, zklidnění, pohody a možná i trochu předvánočního rozjímání.

Prodej vstupenek: v kancelářích Sušického kulturního centra – SIRKUS, na www.kulturasusice.cz a na místě před koncertem.

 

 

 


Srdečně Vás zveme na koncert Bellissimo Barocco – koncert barokní hudby, konaný dne 28.6. od 19.00 v Západočeském muzeu v Plzni v Kopeckého sadech 2.

Díla známých barokních skladatelů Antonia Vivaldiho, Johanna Sebastiana Bacha, Giovanniho Battisty Pergolesiho, Giulia Cacciniho, Alessandra Stradelly či Wolfganga Amadea Mozarta zazpívá sopranistka Miriam Čížková za doprovodu známé české cembalistky Evy Tornové.

Ta v současné době spolupracuje s předními sólisty při interpretaci hudby renesance, baroka i hudby 20. století. Účinkuje na nahrávkách zachycující hudbu těchto období, spolupracuje s ČRo, kde nahrává jak díla pro sólové cembalo, tak díla komorní. Koncertuje a vystupuje jako sólistka i komorní hráčka v řadě zemích Evropy (Anglie, Nizozemí, Itálie, Slovinsko, Německo aj.).
Zájemci o tento nevšední hudební zážitek by neměli otálet se zakoupením vstupenek, protože kapacita je omezena na pouhých 90 míst.

 

 

 

 

 

 


Slavné a známé operetní a muzikálové melodie si můžete vychutnat v neděli 18. března od 17 hodin na zámku ve Spáleném Poříčí.

Sopranistka Miriam Čížková, dětský pěvecký sbor Stonožka pod vedením Romana Škaly a klavírista Štěpán Slavík Vám představí nejznámější skladby z děl Franze Lehára, Richarda Strausse, Nico Dostala či Andrew Lloyd Webbera.

Na předjarním hudebním setkání se na Vás těší všichni účinkující.

 

 

 

 

 

 

 

S láskou v operetě přichází Miriam Čížková (soprán), Jana Štěrbová (soprán), Petr Horák (tenor)  a pěvecký sbor Jamíci se sbormistryní Evou Skalovou. To vše za klavírního doprovodu Táni Vaněčkové.  Přeneste se do kouzelného světa operety a zaposlouchejte se do nestárnoucích melodií Fr. Lehára,  O. Nedbala, R. Frimla, J. Strausse a dalších, neméně slavných operetních skladatelů.
Na koncertu zazní árie z nejoblíbenějších operet např. z Cikánského barona, Fantoma opery, Rosemarie či Uherské skladby a Země úsměvů.

Hlavním tématem bude LÁSKA, a ta přeci k operetě neodmyslitelně patří.